Leziz Yemekler Yarışıyor-2

Leziz Yemeklerim Harika Ödülleri ile Yazarlarını Buluşturmaya Devam Ediyor. 'Leziz Yemekler Yarışıyor' Sloganıyla En Maharetli Mutfağımızı Seçiyoruz...

Ödüllü Yarışmamıza Katılmak Çok Kolay! Hemen Sen de;

1. Tarif(ler)ini Gönder

1. Tarifini Gönder

2. Paylaştır & Beğendir

2. Instagram Sayfamızda Paylaşalım

3. Ödül Senin Olsun

3. En Çok Beğeniyi Topla, Büyük Ödülü Kazan

Yarışma Kuralları:

  1. 1. Büyük Ödüllü Yarışmamız 19 Şubat 2017 - 00:00 da başlayıp, 26 Şubat 2017 - 23:59’da sona erecektir.
  2. 2. Yarışmaya katılmak için, Leziz Yemeklerim üyesi olduktan / üye girişi yaptıktan sonra Tarif Gönder butonu ile tarif eklemeniz gerekmektedir. Tarif eklerken, tarif ekleme sayfasında ilgili yarışmamız seçilmelidir.

    Yarışmaya Katıl
  3. 3. Yarışmanın sadece bir kazananı olacaktır. Kazanan kullanıcımız/mutfağımız 27 Şubat 2017 de yarışma sayfasından Leziz Yemekler Yarışıyor-2, Facebook - Leziz Yemeklerim ve Instagram - Leziz Yemeklerim sayfalarından duyurulacaktır. Leziz Yemeklerim Ekibi tarafından kazanan kullanıcımız/mutfağımız ile aynı gün iletişime geçilecektir.
  4. 4. Yarışmanın büyük ödülü Arzum AR1022 Blendmax Multi Blender Seti - 1000 Watt'dır. Kazanan kullanıcımızın/mutfağımızın belirttiği adrese Leziz Yemeklerim tarafından (Kargolama işlemi sadece Türkiye içi geçerlidir. Yurt dışından katılan kullanıcılarımız/mutfaklarımız, büyük ödülü kazanmaları durumunda kazanan kullanıcımız/mutfağımız tarafından iletilen Türkiye adresi geçerli olacaktır) ücretsiz olarak kargo ile gönderilecektir.
  5. 5. Yarışmamızda herhangi bir çekiliş veya kura sistemi uygulanmamaktadır.
  6. 6. Bir kullanıcı/mutfak yarışmaya bir tarif ile katılma hakkına sahiptir. Leziz Yemeklerim Instagram hesabından paylaşılan tarif görseli üzerinden en çok instagram beğeni sayısına ulaşan kullanıcımız/mutfağımız büyük ödülün sahibi olacaktır. (Tariflere ait görsel Leziz Yemeklerim Instagram hesabından paylaşılacaktır ve sadece Leziz Yemeklerim Instagram hesabından paylaşılan tarif görseline ait beğeni sayısı yarışmaya dahil edilecektir. Kullanıcılarımızın/Yazarlarımızın veya 3. şahısların paylaşımlarına ait beğeniler yarışmaya dahil edilmeyecektir)
YARIŞMAMIZ SONLANMIŞTIR

Önde Giden Mutfaklar:

Sıra Mutfak Instagram Beğeni Sayısı
1. denizintadi denizintadi 1.017
2. Nazan Nazan 572
3. YasEmin'in kaLeminden TarifLer YasEmin'in kaLeminden TarifLer 221
4. renklidünyalar_mutfagi renklidünyalar_mutfagi 186
5. Konusanmutfak Konusanmutfak 175
6. esranin__mutfagi esranin__mutfagi 173
7. Yemeklerimle prenseslerim Yemeklerimle prenseslerim 160
8. fatmaninmutfagi_ fatmaninmutfagi_ 145
9. nefistariflerim nefistariflerim 142
10. sukruye61 sukruye61 137
Leziz Yemeklerim
Leziz Yemeklerim
Leziz Yemeklerim
Leziz Yemeklerim