Hakkımızda

Leziz Yemeklerim, farklı mutfaklardan çıkmış, ortak noktası lezzetleri olan yemek tariflerinin özgün fotoğraf ve videolar ile mutfaklarla buluşma noktası.

Leziz Yemeklerim

2016 yılında Ankara, Türkiye'de hayata geçen Leziz Yemeklerim, mutfakları, tarifleri, listeleri ve videoları ile kullanıcılarına özgün içerikler sunmayı hedefler. Bu doğrultuda bünyesinde bulunan tüm sayfalar, Leziz Yemeklerim mutfakları tarafından oluşturulmuş ve paylaşılmış özgün içeriklerden oluşmaktadır.

Temel amacımız yeni üyeler ve mutfaklar kazanarak kullanıcılarımızı özgün, doğru ve bilgilendirici içerikler ile buluşturmak, Türk ve Dünya Mutfağı'nı daha fazla kişiye ulaştırmaktır.

Bu doğrultuda sizler de Leziz Yemeklerim üyesi olarak kendi mutfağınızı oluşturabilir, tariflerinizi mutfağınız altında yayınlayarak, yemek yapımının püf noktalarını takipçileriniz ile paylaşabilir, milyonlarca takipçisi olan ünlü bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Bu doğrultuda değerli görüşlerinizi, öneri veya sorularınızı İletişim sayfası altından bizimle paylaşabilir veya [email protected] E-Posta adresinden bizlere iletebilirsiniz.

LEZİZ YEMEKLERİM ANDROID UYGULAMASI

Leziz Yemeklerim Android Uygulaması

Leziz Yemeklerim Android Uygulaması, binlerce resimli ve videolu tarifi deneme, sevdiğiniz yemeğin kalori bilgisini öğrenme, yorumlarını görme ve yorum yapma, sevdiğiniz aşçıların mutfaklarını takip etme imkanı sunar.

Takip ettiğiniz mutfaklara yüklenen yeni tarifler, Leziz Yemeklerim bildirim sistemi ile size hemen ulaştırılır ve hızlı bir şekilde haberdar olmanız sağlanır.

Leziz Yemeklerim Android Uygulaması ile yemek tarifleri, yemek tarifi, diyet, kaç kalori, yemek fotoğrafı, yemek videosu, yemek nasıl yapılır, yemek yapmanın püf noktaları gibi sorularınızın cevaplarına pratik bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak hemen indirmek için TIKLAYINIZ

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Leziz Yemeklerim
Leziz Yemeklerim
Leziz Yemeklerim
Leziz Yemeklerim