Hakkımızda

Leziz Yemeklerim, farklı mutfaklardan çıkmış, ortak noktası lezzetleri olan yemek tariflerinin özgün fotoğraf ve videolar ile mutfaklarla buluşma noktası.

Leziz Yemeklerim

2016 yılında Ankara, Türkiye'de hayata geçen Leziz Yemeklerim, mutfakları, tarifleri, listeleri ve videoları ile kullanıcılarına özgün içerikler sunmayı hedefler. Bu doğrultuda bünyesinde bulunan tüm sayfalar, Leziz Yemeklerim mutfakları tarafından oluşturulmuş ve paylaşılmış özgün içeriklerden oluşmaktadır.

Temel amacımız yeni üyeler ve mutfaklar kazanarak kullanıcılarımızı özgün, doğru ve bilgilendirici içerikler ile buluşturmak, Türk ve Dünya Mutfağı'nı daha fazla kişiye ulaştırmaktır.

Bu doğrultuda sizler de Leziz Yemeklerim üyesi olarak kendi mutfağınızı oluşturabilir, tariflerinizi mutfağınız altında yayınlayarak, yemek yapımının püf noktalarını takipçileriniz ile paylaşabilir, milyonlarca takipçisi olan ünlü bir mutfağa sahip olabilirsiniz.

Bu doğrultuda değerli görüşlerinizi, öneri veya sorularınızı İletişim sayfası altından bizimle paylaşabilir veya [email protected] E-Posta adresinden bizlere iletebilirsiniz.

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Leziz Yemeklerim
Leziz Yemeklerim