Öksürüğü Yok Eden Karışım

MALZEMELER:

  • 3 Tepeleme Tatlı Kaşığı Süzme Bal
  • 1 Tepeleme Tatlı Kaşığı Karabiber
  • 1/2 Limon Suyu (1.5 Yemek Kaşığı Kadar)
  • 1 Çay Bardağı Sıcağa Yakın Ilık Su

TARİFİ - NASIL YAPILIR ? :RESİMLİ ANLATIM :

Öksürüğü Yok Eden Karışım Tarifi için resimde gördüğünüz gibi öksürük karışımı kaseye koyun. Hepsini 1 dk iyice karıştırın. Öksürük ilacımız hazır.

1 çay bardağı sıcağa yakın ılık su yapın. Şimdi öksüren kişiye önce suyu soğutmadan hepsini içirin. 

Sonra öksürük karışımın en az 4 tatlı kaşığı yedirmeye çalışın. En az 15 dk. yada en fazla 30 dk. sonra öksürük yok olacak inanılmaz etkili bir doğal ilaçtır. 

Bu doğal ilacı kullananlar sabah uykudan kalkınca hiç bir şey yemeden önce suyu, sonra doğal ilaç içebilir. Aç ve hiç bir şey yememesi şart. Akşamda yatmadan 15 dk. önce yine önce suyu sonra doğal ilaç içebilir. 

Her içtiğinde yeni yap bu karışımı taze taze çok yapmayın ve kalırsa sonra onu kullanmayın taze yapıp yiyebilirsiniz.

Bu doğal ilaç günde aç karnına 2 defa kullanılsın. Bir sabah aç bir akşam yatmadan önce içebilirsiniz. Bu ilaçtan sonra hiç bir şey içmeyin ve yemeyin şart bu. 

Sabah uykudan kalkıncada doğal ilacı için yarım saat sonra yemek yiyin tabiki de sonra doktorun yazdığı öksürük ilaç içebilirsiniz onsuz da iyileşmeyi beklemeyin. Benim ilaç hemen keser doktorun yazdığı öksürük ilaç ise zamanla geçer.

Bu doğal öksürük ilaç 3 yaş üzeri kullanın altında olanlar için kesinlikle kullanmasın. 3 yaş ve yetişkin için karabiber, bal, limon alerjisi olmayan bütün herkes kullanabilir.

Evde en çok çocuğum bu ilaçı içer. Gece üstü açık yatınca yada okulda mikrop kaptıysa bu ilaçı hep içer hiç bir zararı yok ve çok etkilidir. Çocuğun alerjisi zaten yok biz bu karışımı hep yapar ve içeriz hasta olduğumuzda.Bu ilaç ilk öksürük başlayınca içmeye başlanır. 

Çok kötü öksürük var ise önce doktara gidin ilaç muhakkak kullanın. 

Doktorun verdiği ilaç yemek sonrası için, benim doğal ilacı uyku önce ve sonrası için. Yinede doktorunuza sorun özellikle astım olanlar sorup öyle kullansın. Hiç bir hastalık olmayan hastaların alerjisi yoksa faydası kesinlikle var. Ben hem bu ilacı hemde doktorun ilacını kullanırım kıyaslama yaparsak benim ilaç daha etkili sadece 15 dk. sonra öksürük kesilecek. Yinede hem doğal hem normal ilaç içeriz.

Evde en çok çocuğum hasta olur. Bu ilacı ilk zamanlar zorla içerdi şimdi alıştı normal içiyor. Ben bir anne olarak çocuğun sabaha kadar öksürük ve uykusuz kalmasını istemem. Bu ilacı akşam yatmadan önce içer. Uykuya dalınca gece hiç öksürük olmaz. Sabahta uykudan kalkınca içer gün boyunca tek tük öksürükler ile iyileşir. Gece öksürükten yatamayan kesinlikle içmesi lazım rahat uyumak istiyorsanız. Evde öksürük sesi duymak istemiyorsanız.

Doğal öksürük karışım boğazda neye iyi gelir onu anlatayım. 

Önce ılık su boğazını yumuşak tutar. Sonra Öksürük karışım içindeki şeyler ise bal, boğazı sarar limon, boğazda mikropların temizliği için, karabiberde boğazını yakar ve 15 dk. sonra mikroplar puff yok olur bence en doğal sihirli karışım bu. Bu öksürük karışımı biz kullandık zararı yok faydasını hep gördüm ve hasta olma başlangıçta önce bu sonrada tabiki doktara gideriz. Doktorlar bile evet böyle doğal ilaç faydası daha iyi olur ama ilaçla beraber kullanın der. 

Ben bir şey bilirim oda çok ilaç kullanınca organlarımız zarar görür arada böyle doğal ilaçlar ile fayda ararım ve organlarım az zarar görür ve bağımlı olmaz sürekli hasta olmam. Kışın en fazla 2 kez oda hava değişime geçince yada mikrop bulaştıysa. 

Ben bu ilaç ve birde ishal önleyici ilaç evde yaptığım en iyi iki ilaç buldum çok faydasını gördüm şifasını faydasını gördük. Umarım sizde faydasını görürsünüz. Geçmiş olsun bu arada. Hoşçakalın🙋

Püf noktası: öksüren kişi muhakkak iyileşene kadar sıcak yada sıcağa yakın su içmesi lazım boğazını yumuşak tutar. Kesinlikle tavsiye ederim.Normal su ve soğuk suyu kesinlikle içmeyin daha çok öksürük yapar. Sıcak su içmenizi tavsiye ederim.

Öksürüğü Yok Eden Karışım in it
Öksürüğü Yok Eden Karışım in it
Öksürüğü Yok Eden Karışım in it
Öksürüğü Yok Eden Karışım in it
Öksürüğü Yok Eden Karışım in it

KAÇ KALORİ:

1 Porsiyon 28 kalori

OY VER:

Bu tarife kaç yıldız verirsiniz?

YORUM YAZ:

BENZER TARİFLERİ GÖSTER
Leziz Yemeklerim
Leziz Yemeklerim
Leziz Yemeklerim
Leziz Yemeklerim